#16 2009-10-24 22:19:50

Ewelina1989

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

to trzeba uwierzyc

Offline

 

#17 2009-10-25 13:56:46

sosna90

Nowy użytkownik

Skąd: Pruszków
Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

Wiara czasami czyni cuda   moim zdaniem jak ktoś czegoś chce to to dostanie musi tylko troche wysiłku w to włożyć


Walcz O To Co Ci Odebrano I Nie Pozwalaj Odebrac Sobie Wiecej...

Offline

 

#18 2009-10-25 17:01:03

Ewelina1989

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

no dokładnie Agnieszka ma w pełni racje

Offline

 

#19 2009-11-20 10:09:26

studenci2roku

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

co wy sobie pierwszaki myslicie?przez was zmienili nam nauczyciela od ćwiczeń już niestety nie mamy z dziadkiem. teraz będzie trudniej zaliczyć przedmiot dzięki wam bo wypisujecie takie głupoty na forum a wszystko czytali z dziekanatu i zmienili nam wykładowcę. jesteście pół roku a zachowujecie się jakbyście byli tu dłużej od nas!!!!!!!!!2 rokk!

Offline

 

#20 2009-11-20 10:54:29

Ewelina1989

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

co TY w ogóle mowisz... zmienia się wykładowca, bo nie chce/nie może mieć 5 godz na raz.. więc najpierw się doinformuj a poźniej oskarżaj...

Offline

 

#21 2009-11-20 17:50:30

studenci2roku

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

wykłady są normalnie z dziadkiem natomiast ćwiczenia są już z innym facetem, wiem bo dzisiaj już z tym kolo mieliśmy i nie zapowiada się ciekawie....

Offline

 

#22 2009-11-20 19:17:42

Cappy-2 rok

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

powiem Wam tak młodzi ludki z I roku. Prof.Laurów może nie jest młody i nie mówi tak aby was drogie dzieci rozbawic ale ma wiedze w głowie i na koncu egzamin jest bardzo trudny i wymaga KAŻDEGO szczegółu. Jesli bedziecie miec z prof zajecia to Wam wspołczuje bo wszystko dzieje sie dzieki waszej rozmowce na forum i Prof nam o tym dzisiaj wspomniał.i pewnie bedziecie miec wszyscy warunek bo nie dacie rady nauczyc sie materiału który bedzie wymagany na egzaminie i posypie sie WARUNECZEK;) . WIEC ZYCZE WAM PRZYJEMNEJ NAUKI DZIECIAKI KTÓRE TRZEBA BAWIC BO NIE WIEDZĄ ŻE SĄ NA STUDIACH!!!!!!!!!
A nie wiem skad masz taka informacje że nie może miec 5 h zajec! bo sam dzisiaj wypowiadał sie wykładowca dlaczego mamy zmiane;)

Ostatnio edytowany przez Cappy-2 rok (2009-11-20 19:21:55)

Offline

 

#23 2009-11-20 21:23:30

Ewelina1989

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

skąd mam?? bo sam nam tak mowił..... ciekawe niby skąd mieli nasze forum i skąd wy je macie!!!!!!!!!!!! i my nic złego nie pisaliśmy, więc nie wiem skąd takie oburzenie....


studenci2roku napisał:

co wy sobie pierwszaki myslicie?przez was zmienili nam nauczyciela od ćwiczeń już niestety nie mamy z dziadkiem. teraz będzie trudniej zaliczyć przedmiot dzięki wam bo wypisujecie takie głupoty na forum a wszystko czytali z dziekanatu i zmienili nam wykładowcę. jesteście pół roku a zachowujecie się jakbyście byli tu dłużej od nas!!!!!!!!!2 rokk!

W naszym kraju obowiązuje wolność słowa i możemy sobie pisać na forum co nam sie tylko podoba i wam nic do tego!  Swoją drogą ciekawe skąd wiecie, że niby przez to forum zmienili profesora? Jesteście aż tacy naiwni? Moim zdaniem takie decyzje nie zapadają aż z tak błahych powodów…

Cappy-2 rok napisał:

i pewnie bedziecie miec wszyscy warunek bo nie dacie rady nauczyc sie materiału który bedzie wymagany na egzaminie i posypie sie WARUNECZEK;)

Pod drugie „młody ludku” z II roku martw się lepiej o siebie, żeby nie pisać warunku. My jakoś sobie poradzimy, zapewniam Cię o tym

Cappy-2 rok napisał:

WIEC ZYCZE WAM PRZYJEMNEJ NAUKI DZIECIAKI KTÓRE TRZEBA BAWIC BO NIE WIEDZĄ ŻE SĄ NA STUDIACH!!!!!!!!!

Z tego co widzę, to Ty przez 2 lata nie zdążyłeś zauważyć że jesteś na studiach Może Ty jesteś tutaj po to żeby się opierdzielać, ale ja mam zamiar czegoś się nauczyć więc jakoś nie przeraża mnie to co mówisz.

Zresztą Panom już dziękujemy za wypowiedź. BAN

Offline

 

#24 2009-11-26 00:24:01

Pablo89

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

kurwa mac kto  wam takich glupot wszystkim  naopowaiadal, bajek takich to ja  dawno nie slyszalem,  a jak masz cos do nas czyli  pierszakow to nam to powiedz.  a nie piszesz na jakims tam forum.

co  to Cie obchodzi co my  bedziemy  mieli  na konec roku czy  takie zaliczenie czy inne martw sie o  siebie .  i nie wpierdalaj  sie na kogos forum nieproszony.

a jak bedziesz mial  chec to przyjdz i  pogadaj z nami..

z Powazaniem.

Offline

 

#25 2009-12-06 14:20:29

Ewelina1989

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Podstawy turystyki:)

dokładnie... bo to jest jakaś żenada... no coment ;/;/;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl